Název profese Dělník, dělnice (balicí linka)
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BIVOJ a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38,75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 67012802

KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 - volejte Po 7:00 - 11:00, ÚT + ČT 7:00 - 15:30 hod. a domluvte si osobní schůzku. E-mail: kamila.jedlickova@bivoj.cz

Požadavky:
- praxi ve výrobě nepožadujeme, vše Vás rádi zaučíme

Nabízíme:
- půlroční odměny
- zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
- zaměstnavatelem dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny
- pouze ranní a odpolední směny: 5.30-13.45,13.45-22.00
- pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, poté možnost prodloužení
- nástup ihned nebo dohodou
- pracoviště:Jateční 23A, Opava 746 01

Náplň práce:
Obsluha balicí linky, etiketování, kontrola hmotnosti, svárů, údajů na etiketách, práce s břemeny, masem, masnými výrobky, obsluha strojního zařízení masné výroby.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
150 - 169 Kč za hodinu
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Opava
23000 - 27000 Kč za měsíc
Opava
40000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň

Mzda

od 22000

Volné pracovní místo Dělník, dělnice (balicí linka) je vystaveno v regionu Opava .