Název profese Seřizovač/ka postupových lisů
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KOMAS, spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67019105

KO: Mrůzková Barbora, tel.: 732 890 141, e-mail: barbora.mruzkova@komas.cz.
Osobní kontakt možný v sídle firmy (Ostravská 291/33, 747 70 Opava - Komárov) v prac. dny mezi 8:00 a 14:00 hod.

Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení v technickém oboru. Praxe výhodou. U uchazeče očekáváme technické myšlení, zručnost, dobrou pracovní morálku, svědomitost, zodpovědnost.

Náplň práce: příprava a seřízení lisovacích strojů + periférií lisu, provádění běžné údržby nástrojů, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.

Nástupní mzda bude po zkušební době přehodnocena dle pracovních výsledků.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění, pololetní a roční odměny, docházkový bonus.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
21710 - 31820 Kč za měsíc
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Opava
Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň

Mzda

od 170 do 190

Volné pracovní místo Seřizovač/ka postupových lisů je vystaveno v regionu Opava .