Název profese Autoelektrikář pro nákladní vozidla a autobusy
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TQM - holding s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67024878

KO: Hynarová Eva, tel.: 553 609 277. Životopis zašlete na e-mail: person@tqm.cz

Náplň práce: opravy, servis a údržba nákladních vozidel a autobusů.

Požadujeme - vyučen v oboru autoelektrikář/diagnostik, praxe alespoň 3 roky, výhodu je ŘP sk. CE + profesní průkaz, výhodou je svářečský průkaz a průkaz k obsluze a řízení vysokozdvižného manipulačního vozíku.

Zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 150 Kč, 5 týdnů dovolené, pracovní volno nad rámec stanovený zákonem, pracovní oblečení a pracovní pomůcky jsou samozřejmostí, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání, zvýhodněný běžný účet pro zaměstnance od UniCredit Bank, zaměstnanecký program mobilního volání O2, zaměstnanecký program levnějšího tankování u společnosti Orlen (Benzina).