Název profese Ostraha prodejny kaufland
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67035917

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na tel. 734 881 686, Po - Pá od 9:00 - 16:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže).
Nutný certifikát Strážný nebo Detektiv a minimálně 2 roky praxe v pozici Ostraha prodejny.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně možnost čerpání zálohy na mzdu.

Nástup možný IHNED.

Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň
Opava
Opava
22500 - 30000 Kč za měsíc
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Opava
Opava
25000 - 35000 Kč za měsíc
Opava
34500 - 48000 Kč za měsíc

Mzda

od 23000

Volné pracovní místo Ostraha prodejny kaufland je vystaveno v regionu Opava .