Název profese Technolog, technoložka
Místo výkonu práce Chuchelná
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PF PLASTY CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67036739

KO: Haubeltová Jana, tel.: 720 729 271, volejte pondělí - pátek od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně každé úterý a čtvrtek v době od 13:00 do 14:00 nebo pište na e-mail: jana.haubeltova@pfplasty.cz.

Požadujeme:
- znalost systému ISO 9001 a IATF 16949
- znalost technologie zpracování plastů
- znalost technologie sekundárního zpracování plastů
- znalost práce na PC (word,excel), samostatnost, pečlivost

Náplň, práce:
- zpracování podkladů pro analýzu FMEA
- zpracování kompletních technologických postupů, jejich aktualizace a dodržování
- zpracování balících předpisů
- ověřování nových projektů - validace procesu

Nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce
- pracovní doba pondělí - až pátek, víkendy volné

Zaměstnanecké výhody:
- 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru