Název profese Mzdová/-Ý účetní personálního a mzdového oddělení magistrátu města opavy
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Statutární město Opava
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67045067

KO: Bc. Majdanicsová Pavlína, tel.: 553 756 452, e-mail: pavlina.majdanicsova@opava-city.cz

Požadavky stanovené Statutárním městem Opava:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- praxe na pozici mzdové účetní výhodou
- znalost Zákoníku práce zejména v části týkající se odměňování
- znalost mzdových zákonů, daňových zákonů a zákonů o nemocenském, zdravotním a sociálním pojištění
- dobré komunikační schopnosti, umění jednat s klienty
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
- znalost systému GINIS, spisové služby výhodou
- znalost mzdového programu FLUX výhodou

Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
přesné označení výběrového řízení o jméno, příjmení a titul uchazeče o datum
a místo narození o státní příslušnost uchazeče o místo trvalého pobytu uchazeče o číslo občanského průkazu o kontaktní telefonní číslo o kontaktní e-mail o datum
a podpis uchazeče.

Požadované doklady:
- profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - originál nebo ověřená kopie; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě diplomu VŠ i dodatek k diplomu; příp. vysvědčení o státní zkoušce - u diplomů vydaných do konce roku 2005), v případě VOŠ diplom a vysvědčení o absolutoriu)

Pokud uchazeč podá přihlášku prostřednictvím datové schránky, bude nutné u výpisu z evidence RT
a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zajistit pravost dokumentu jeho konverzí s ověřením shody obsahu a připojením ověřovací doložky nebo tyto doručit vyhlašovateli v listinné podobě.

Platové zařazení: platová třída 9, stupeň dle prokázané praxe (zaručená mzda
Kč 24.100,- až 31.820,-), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; možnost přiznání osobního příplatku - dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.

Bonusy zaměstnavatele: osobní ohodnocení, stravenková karta, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené za rok, možnost čerpat 3 dny placeného indispozičního volna

Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 01, Opava.
Na obálku uveďte: "Neotvírat, výběrové řízení".

Termín ukončení příjmu přihlášek: 13. 5. 2024
Předpokládaný nástup: 1. 6. 2024, případně dohodou

Informace o zpracování osobních údajů: Statutární město Opava, sídlo Horní náměstí 69, 746 01 Opava, IČO: 00300535, coby správce osobních údajů, zpracovává uvedené osobní údaje, a to za účelem uskutečnění výběrového řízení, a to po dobu jeho trvání a po dobu nezbytnou po jeho skončení, a to dle čl. 6 odst. 1 písm. c) Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.
Poznámka: pracoviště Magistrátu města Opavy jsou v režimu nekuřáckých pracovišť.

Přesná náplň práce na stránkách zaměstnavatele.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
21710 - 31820 Kč za měsíc
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň
Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
Opava
25000 - 35000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.

Mzda

od 24100 do 31820

Volné pracovní místo Mzdová/-Ý účetní personálního a mzdového oddělení magistrátu města opavy je vystaveno v regionu Opava .