Název profese Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 2.2.2024

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67023640

Očekáváme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb.
- zdravotní způsobilost
- empatii, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost

Pracovní náplň: odběry biologického materiálu a odběry žilní a kapilární krve

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., uvedený plat je při zkráceném úvazku
- zkrácený pracovní úvazek, pondělí-pátek 5-6 hodin denně
- pouze denní směny
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna / rok
- příspěvek na stravování

Termín nástupu: dle dohody

Kontaktní údaje

Mzda

od 17713 do 31335

Volné pracovní místo Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně) je vystaveno v regionu Ostrava-město .