Název profese Servisní technik
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 24.2.2024

Zaměstnavatel ESOS Ostrava, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66773179

1. kontakt E-MAILEM. Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na: hr@esosostrava.cz
Požadavky: ÚSO vzdělání strojní nebo technické, orientace v technické dokumentaci a normách, používání této dokumentace při práci, - znalost hydraulických systémů, samostatnost, praxe min. 3 roky na obdobné pozici, ŘP sk. B. Nástup IHNED nebo po domluvě.

Náplň práce:
- preventivní prohlídky strojů a zařízení (vývěvy, dmýchadla, jednoúčelové stroje, CNC, hydraulické lisy,
vstřikolisy..),
- oprava strojů a zařízení,
- tvorba technických nabídek

Zaměstnanecké výhody:
Možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody - stravenky, služební telefon, vitamíny, pracovní doba 6:30 - 15:00 hod.

Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Kontaktní údaje

Mzda

od 34000 do 38000

Volné pracovní místo Servisní technik je vystaveno v regionu Ostrava-město .