Název profese Asistent / Asistentka obchodního oddělení
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 28.2.2024

Zaměstnavatel VELA CZECH, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66956932

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: v.podskubkova@vela.cz

Už více než 30 let se věnujeme vývoji a prodeji reklamních předmětů a pomáháme firmám s cíleným výběrem.
Disponujeme vlastním špičkovým technologickým vybavením potisku a know-how.
Hledáme dalšího člena do zkušeného týmu, který se navzájem podporuje.
Naše motto: "Dárky s lidským rozměrem".

Náplň práce:
- zpracovávání cenových nabídek
- komunikace s klienty
- práce s interním informačním systémem

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
- výborná znalost MS Office
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- bezúhonnost
- řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:
- práce na HPP v menším příjemném kolektivu s neformální atmosférou
- hrubá nástupní mzda 30 000 Kč dle kvalifikace
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.)
- zaškolení
- nástup dohodou

Benefity:
- sick-days
- atraktivní zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- další případné benefity pak úzce souvisí s výkonem vaší práce po zaučení….

Tak co, chceš zajímavou práci, při které uvidíš své výsledky každý den? Jdeš do toho? Pošli svůj CV a přijď si s námi popovídat.

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000

Volné pracovní místo Asistent / Asistentka obchodního oddělení je vystaveno v regionu Ostrava-město .