Název profese Pracovník realizace vykonávání údržbářských, klempířských, zednických a zámečnických prací ve výškách
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 29.2.2024

Zaměstnavatel Půjčovna lešení Ostrava s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66970125

1. kontakt e-mailem: haladejova@pujcovnaleseniostrava.cz
Požadujeme: práce ve výškách; manuální zručnost; fyzická zdatnost; samostatnost a zodpovědnost; nástup dohodou

Náplň práce:
- Řešení vzniklých problémů na pracovišti
- Zajištění plynulého chodu projektu
- Vykonávání údržbářských, klempířských, zednických a zámečnických prací ve výškách

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- postupný mzdový a personální růst
- firemní benefity (Multisport karta, penzijní spoření, životní připojištění)

Kontaktní údaje

Mzda

od 28000 do 45000

Volné pracovní místo Pracovník realizace vykonávání údržbářských, klempířských, zednických a zámečnických prací ve výškách je vystaveno v regionu Ostrava-město .