Název profese Přípravář ve stavebnictví
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 11.12.2023

Zaměstnavatel KVAZAR akciová společnost
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67011943

1. kontakt telefonicky v době 7:00-14:00 hodin, e-mailem. Tel.: 603 144 341, e-mail: nadezda.marsova@kvazar.cz
Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru stavebnictví; znalost MS Office; komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit se subdodavateli případné neshody; ŘP sk. B - aktivní řidič; ochota učit se novým věcem; ochota k týmové práci; pečlivost při práci s čísly a dokumenty

Náplň práce:
zpracování požadovaných dokumentů
zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k vyhraným zakázkám
komunikace se subdodavateli, dodavateli, investory
kontrola a posuzování projektové dokumentace
příprava podkladů k fakturacím
spolupráce se stavbyvedoucím a rozpočtářem

Benefity: zázemí stabilní společnosti, bonusový systém, stravenky, služební mobil (notebook), služební automobil, platové hodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 40000

Volné pracovní místo Přípravář ve stavebnictví je vystaveno v regionu Ostrava-město .