Název profese Dělník v dopravě - kurz řidič tramvaje
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel Dopravní podnik Ostrava a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 67014568

93332 Pomocní manipulační pracovníci v dopravě
ZamK
Kontakt telefonicky v pondělí - pátek 8:00-14:00 hod., e-mailem, osobně po předchozí domluvě na adrese Plynární 3345/20, Ostrava - Moravská Ostrava.

Požadavky: Věk minimálně 21 let (zákonná povinnost); min. ŘP sk. B, velmi dobrý zdravotní stav (rizikové faktory: pracovní poloha, psychická zátěž).

Směny: Převážně ranní směny od 7:00 do 15:00, v případě cvičných jízd je pracovní doba upravena dle potřeb a kapacity autoškoly (i v odpoledních hodinách)

Náplň práce: Intenzivní výuka za účelem zvýšení kvalifikace na pozici řidič tramvaje, průkaz způsobilosti k řízení drážního vozidla (nástup do kurzu je podmíněn podpisem kvalifikační dohody v max. délce závazku 3 let).

Zaměstnanecké výhody:
-5 týdnů dovolené
-Závodní stravování
-Jízdní výhody
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
-Příspěvky na benefitní karty (Benefity.cz, Multisport)
-Zvýhodněné volání a mnoho dalšího….

Kontaktní údaje

Mzda

od 29000

Volné pracovní místo Dělník v dopravě - kurz řidič tramvaje je vystaveno v regionu Ostrava-město .