Název profese Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou (vhodné i pro OZZ)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 10.1.2024

Zaměstnavatel BOIS Services s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67017921

1. kontakt E-MAILEM: career@westlogic.eu
Požadujeme: rumunštinu nebo bulharštinu na úrovni rodilého mluvčího; výborná znalost češtiny; znalost práce na PC - dobrá úroveň; zkušenosti s administrativou; vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)

Náplň práce: zpracování přijatých objednávek, telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky, práce s interními systémy

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontaktní údaje

Mzda

od 27500 do 30000

Volné pracovní místo Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou (vhodné i pro OZZ) je vystaveno v regionu Ostrava-město .