Název profese Personální referent / referentka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 4.3.2024

Zaměstnavatel SEEIF Ceramic, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67022460

1. kontakt telefonicky v Po-Pá v době od 8:00 do 14:00 hodin, e-mailem, osobně na personálním oddělení v Po, Út a ČT v době od 8:00 do 09:00 hodin. tel.: 736 152 927, e-mail: veronika.kubinska@ceramic.cz
Požadavky: praxe v oboru 5 let. Výborná znalost MS Excel (kontingenční tabulky). Znalost IS KARAT výhodou (není nutnou podmínkou). Znalost AJ výhodou, Pozitivní přístup, nadšení pro práci. Ochota vzdělávat se a učit se novým věcem.

Náplň práce: Plánuje, organizuje a vede veškerou personální činnost ve společnosti. Tvoří a eviduje všechny pracovně-právní písemností a dokumenty. Komunikace s jednotlivými útvary a vedením společnosti. Organizuje nábor, přijímání a propouštění zaměstnanců. Stará se o odměňování a hodnocení zaměstnanců. Spolupracuje se mzdovým oddělením. Zajišťuje školení zaměstnanců a jiné vzdělávací aktivity vedoucí ke zvýšení kvalifikace zaměstnanců.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění a navýšení základní výměry dovolené o 5 dnů po 1 roce odpracování; stravenky, příspěvky při pracovních a životních výročích.

Kontaktní údaje

Mzda

od 33800 do 40800

Volné pracovní místo Personální referent / referentka je vystaveno v regionu Ostrava-město .