Název profese Úklid (10-20 hodin týdně) - OZP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.2.2024

Zaměstnavatel Doučování ETIAM, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 10
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67025241

VYHRAZENO pouze pro OZP. První kontakt telefonicky v pracovní dny Po-Pá v čase mezi 8:00-16:30 hod., e-mailem. Tel.: 739 699 069, e-mail: prilezitost@skolapopulo.cz

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením. Na naši pobočku v Ostravě aktuálně přijmeme pracovníka/ici na pravidelný úklid. Práce je určena osobám se zdravotním postižením (OZP). Nástup IHNED.

Náplň práce: denní úklid učeben a společných prostor dle harmonogramu, běžný úklid pro zachování příjemného prostředí pobočky, utírání ploch stolů, nábytku, výnos odpadků apod.

Požadujeme: spolehlivost a pravidelnost úklidu, pečlivé a zodpovědné plnění úkolů, samostatnost, vlastní iniciativu a smysl pro pořádek, zájem pro dlouhodobou spolupráci.

Úvazek: 10h (1/4 úvazek),15h nebo 20h (1/2 úvazek)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ošetření oděvu, pitný režim, zvýhodněné ceny doučování nebo jazykového kurzu

V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na e-mail prilezitost@skolapopulo.cz

Kontaktní údaje

Mzda

od 6350 do 19000

Volné pracovní místo Úklid (10-20 hodin týdně) - OZP je vystaveno v regionu Ostrava-město .