Název profese Junior technický konzultant
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.2.2024

Zaměstnavatel SECTRON s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67025370

1. kontakt E-MAILEM: sekretariat@sectron.cz
Požadujeme: SŠ vzdělání elektrotechnického charakteru; Osvědčení dle Nařízení vlády 194/2022 Sb. §6 nebo vyšší (původní Vyhláška 50/1978 Sb.); znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2 nebo vyšší; povědomí o bezdrátových technologiích a cloudových službách; samostatnost a spolehlivost; komunikativnost a týmovou spolupráci; ochotu učit se novým věcem. Nástup IHNED.
Výhodou: praktické zkušenosti v oblasti poskytování supportu nebo bezdrátových technologiích; praktické zkušenosti v oblasti elektroinstalačních prací nebo elektromobility; aktivní znalost dalších světových jazyků.

Pracovní náplň: telefonický a emailový support zákazníků při výběru a konfiguraci bezdrátových modemů, routerů a příslušenství; testování nových produktů; technická analýza reklamací; spolupráce při tvorbě datasheetů a tech.manuálů; spolupráce s obchodním a výrobním oddělením; spolupráce při instalacích zařízení u zákazníka; pozice vhodná pro studenty posledních ročníků technických VS a absolventy.

Nabízíme: zázemí silné a stabilní firmy; zajímavou a odpovědnou práci; příležitost pro seberealizaci a osobní rozvoj; školení komunikačních dovedností a odborných znalostí; jazykový rozvoj (firemní jazykové kurzy).

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, pololetní a vánoční odměny, stravenky. Služební telefon s firemním tarifem, počítač (notebook). Motivační prémie a průběžné odměny za splněné projekty.

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 40000

Volné pracovní místo Junior technický konzultant je vystaveno v regionu Ostrava-město .