Název profese Střihač / Střihačka pánských scénických kostýmů
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 12.2.2024

Zaměstnavatel Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67027350

1. kontakt e-mailem. Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zašlete na: magda.samlikova@ndm.cz
Požadavky: vzdělání SŠ nebo odborné vyučení s maturitou (obor oděvní/oděvního návrhářství), pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost, znalost základů konstrukce střihů. Výhodou: praxe v oboru, znalost technologie zpracování nejrůznějších materiálů, znalost AJ vítána

Náplň práce: zhotovování nejnáročnějších střihů s ohledem na různé druhy materiálů dle pokynů výtvarníka, samostatné zhotovování nejnáročnějších prototypů a modelů scénických kostýmů podle návrhů výtvarníka, aranžování kostýmních prvků, komunikace s výtvarníkem, účast na zkouškách v prostorách divadla

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, atraktivní divadelní prostředí, netradiční a činorodá práce, nadstandardně vybavená krejčovská dílna, příjemný kolektiv

Kontaktní údaje

Mzda

od 20000 do 27260

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Střihač / Střihačka pánských scénických kostýmů je vystaveno v regionu Ostrava-město .