Název profese Prodavač / Prodavačka - pokladní - DPP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033214

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 734 680 074, 730 572 311, e-mail: prace@semag.cz
Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Lenkou Nečesanou - 734 680 074, 730 572 311. Nástup IHNED.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem na dohodu o provedení práce.

Náplň práce:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget a polévek
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- provozní doba pondělí - neděle
- ranní a odpolední směny, preferujeme výpomoc na odpoledních směnách a o víkendech (směny dle dohody)

Požadujeme:
- pracovní morálku
- komunikativnost a příjemné vystupování
- aktivní přístup k zákazníkům
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- věk 18+
- výborný zdravotní stav
- dlouhodobou spolupráci

Mzda

od 142 do 175

Volné pracovní místo Prodavač / Prodavačka - pokladní - DPP je vystaveno v regionu Ostrava-město .