Název profese Šička / švadlena
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel NIL Textile, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034675

1. kontakt telefonicky v všední dny 8:00 - 15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 731 908 830, e-mail: karolina.nozickova@niltextile.com
Požadavky: zkušenosti s textilní výrobou (výroba triček, mikin) - stříhání, šití, svědomitost, pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost; nástup IHNED

Co vás čeká: příprava, stříhání a šití oblečení v nové a moderní výrobní hale, kontrola kvality produktů, spolupráce na vývoji nových střihů. Práce v jednosměnném provozu (7:00 - 15:30)

Co vám můžeme nabídnout: 25 dní dovolené, práce od pondělí do pátku, stravenkový paušál, multisport kartu, moderní zázemí, přátelskou týmovou atmosféru, možnost dělat smysluplnou práci s jasným přínosem

Kontaktní údaje

Mzda

od 25000 do 25000

Volné pracovní místo Šička / švadlena je vystaveno v regionu Ostrava-město .