Název profese Recepce tělovýchovné jednoty (20-25 hodin týdně) - OZP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67047305

VYHRAZENO pro OZP.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází! Kontakt tel. 734 514 315 Po - Pá 9:00 - 14:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou e-mailovou adresu.
Požadujeme: uživatelská dovednost na PC, komunikativnost a proaktivní styl vystupování výhodou. Po dohodě nástup možný ihned.

Náplň práce: recepce, pokladna, CCTV dohled nad areálem, dále dle potřeb a zadání klienta

Mzda

od 116.1

Volné pracovní místo Recepce tělovýchovné jednoty (20-25 hodin týdně) - OZP je vystaveno v regionu Ostrava-město .