Název profese Údržbář - vhodné pro OZP (max. 2. st. inv.)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 20.5.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Slunečnice, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67056074

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 599 508 162, e-mail: aburesova@dsporuba.com
Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá údržbáře.
Náplň práce: Zajištění běžné údržby provozu a zařízení Domova Slunečnice, řízení referentských vozidel. Provádění řemeslných prací při opravách zařízení a údržbě objektů menšího rozsahu a technického vybavení. Provádění venkovní údržby areálu domova. Zástup na recepcích. VHODNÉ pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.

Požadavky: střední vzdělání s výučním listem

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění

Mzda

od 18900 do 27510

Volné pracovní místo Údržbář - vhodné pro OZP (max. 2. st. inv.) je vystaveno v regionu Ostrava-město .