Název profese Jumper
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 29.12.2023

Zaměstnavatel JOB FINDER s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 9
Reference 66525325

Místo výkonu práce Staré Čívice - U Panasonicu 266
Náplň práce: zajišťuje dodávku materiálu pro plynulý chod výrobních linek;
v případě potřeby vykonává výrobní operace na lince dle instrukcí a pokynů vedoucího;
zastupuje vedoucího linky v případě jeho nepřítomnosti;
zaškoluje operátory metodou kroků, instruuje, vede je a dozoruje nad prováděním prací
Směny: 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00-6:00 nebo 6:00-18:00 a 18:00-6:00 /krátky-dlhý týden/
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytování.
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky (PO - PÁ 8:00 - 16:00), e-mailem nebo osobně - Sladkovského 484, Pardubice.