Název profese Silniční dělník/dělnice
Přidáno 29.12.2023

Zaměstnavatel Silverton s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66595836

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce:
Provádění, obnova a údržba odvodňovacích zařízení komunikací (např. drenáže, příkopy a rigoly, propustky).
Provádění, obnova a údržba bezpečnostních a záchytných zařízení komunikací (např. zábradlí, svodidla, pružidla, směrové sloupky, dopravní zrcadla).
Údržba, obnova a zřizování silniční vegetace.
Výhodou platný řidičský průkaz, průkaz strojníka, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, časová a místní flexibilita
Nabízíme: zázemí stabilní, stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
První kontakt e-mailem.