Název profese Technik/technička radioelektronických a optoelektronických přístrojů
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 30.10.2023

Zaměstnavatel ARCHER - LPP s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66895555

Archer-LPP, s.r.o. je výrobce moderních a vysoce přesných optoelektronických a radioelektronických přístrojů.
Náplň práce:
- Montáž elektronických zařízení, desek plošných spojů a kabelových sestav
- Montáž a seřizování optických jednotek
- Konfigurace a programování elektronických modulů
- Testování a kontrola v různých fázích výroby
Požadavky:
- SŠ technického směru výhodou
- Praxe na obdobné pozici min 1 rok
- Schopnost týmové práce, samostatnost, technické myšlení, zájem učit se nové věci
Pracovní doba: 08:00 - 16:30/17:00 - dle délky obědové pauzy
První kontakt e-mailem.