Název profese Ostraha prodejny Lidl
Místo výkonu práce Holice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel GADO s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67022101

Nástup možný ihned

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti, odměny při zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhondé pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz