Název profese Inspektor prodejen
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 16.4.2024

Zaměstnavatel JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046508

Náplň práce:
Pravidelné provádění inspekčních kontrol a auditů ve všech prodejnách.
Zajištění dodržování interních standardů a procesů v oblasti prodeje, skladování a zákaznického servisu.
Identifikace možností pro zlepšení kvality provozu a služeb.
Komunikace se vedením prodejen a centrálním managementem ohledně nalezených nedostatků a návrhů na zlepšení.
Zajištění dodržování hygienických a bezpečnostních standardů.
Požadujeme:
Zkušenosti s porváděním inspekčních kontrol neo praocvní zkušenosti v oblasti manloobchodu výhodou.
Pečlivost, samostatnost, pozornost k detailům a schopnost pracovat samostatně.
Komunikativnost a schopnost vést konstruktivní dialog s ostatními členy týmu.
Flexibilitu a ochotu cestovat mezi prodejnami v regionu.
Co nabízíme:
Stabilní zaměstnání v renomované společnosti s dlouholetou tradicí.
Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje.
Konkurenční platové podmínky a benefity.
Příjemné pracovní prostředí a kolektivní duch.
První kontakt e-mailem.