Název profese Operátor/ka skladu
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel JOB FINDER s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67043717

Náplň práce: provádí dle SAP pokynů transport materiálu k jednotlivým výrobním linkám; provádí příjem výrobního materiálu + práce se scannerem - přijímá hotové výrobky na sklad, překládá zboží z výrobních palet na skladové; postupuje dle pracovních instrukcí pro dané pracoviště
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Směny: 6.00 - 14.00/14.00 - 22.00/ 22.00 - 6.00 nebo 6.00 - 18.00 a 18.00 - 6.00 (krátký-dlouhý týden)
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky v době 8.00 - 16.00 nebo osobně (Sladkovského 484, Pardubice).

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pardubice

Pardubice
Pardubice
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Pardubice
Pardubice
80000 Kč za měsíc
FreeCon s.r.o.
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o.

Mzda

od 21600

Volné pracovní místo Operátor/ka skladu je vystaveno v regionu Pardubice .