Název profese Seřizovač kataforézní lakovny
Místo výkonu práce Kamenice nad Lipou
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel KOKINETICS s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67047187

Požadujeme: SOU, zručnost, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu
Výhodou: praxe se zařízením kataforézní/práškové lakovny
Podmínkou: ochota sloužit placenou pracovní pohotovost o víkendu (dle rozpisu)

Náplň práce: obsluha automatizované lakovací linky, samostatné zabezpečení řízení každodenního chodu lakovací linky, údržba a opravy lakovací linky, zodpovědnost za směnu, kontrola po lakování

Nabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pelhřimov

Pelhřimov
60000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Pelhřimov
Pelhřimov
Pelhřimov
Pelhřimov
Spin HR s.r.o.
Humpolec
38000 - 45000 Kč za měsíc

Mzda

od 28000

Volné pracovní místo Seřizovač kataforézní lakovny je vystaveno v regionu Pelhřimov .