Název profese Asistentka vedoucího provozu
Místo výkonu práce Moraveč
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel GRP COMPOSITES s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66528437

Náplň práce: administrativa provozu, nákup materiálu, fakturace...
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, organizační schopnosti, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost. Německý jazyk slovem a písmem (nutrné alespoň B1), anglický a/nebo francouzský jazyk (výhodou), systém POHODA (výhodou).
Nabízíme: práci na zkrácený pracovní poměr (popř. hlavní pracovní poměr), možnost platového růstu v závislosti na dosažených výsledcích. Stravenky 120,-Kč/den, pohyblivá proacovní doba.
Zájemci se mohou hlásti telefonicky nebo na výše uvedený e-mail.