Název profese Sanitář
Místo výkonu práce Humpolec
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Vysočinské nemocnice s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 2
Reference 66564132

Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče, spolupráce se zdravotními sestrami a lékaři, péče o pacienty.

Požadujeme: altruismus a lidský přístup - práce v zařízení pro dlouhodobě nemocné, odborná způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb., případně Vám se vzděláním pomůžeme. Zkušenosti z obdobné pozice výhodou, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme: nástupní mzdu 22 000,-Kč + příplatky za směnnost a dosažené vzdělání, práci na plný i zkrácený úvazek, moderní a dobře vybavené pracoviště, benefity, dotované stravování, 25 dní dovolené, stabilitu, férové jednání.