Název profese Kontrolor kvality
Místo výkonu práce Žirovnice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DETAIL CZ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66826971

Náplň práce: měření vyráběných dílů dle technické dokumentace, schvalování nové výroby, uvolňování prvních kusů, namátková kontrola, uvolnění dílů pro další operace, kontrola pracovních postupů, ověření měřících přístrojů, nastavení měřících přístrojů, psaní záznamů na PC, spolupráce s technology při určování výrobních postupů, zjišťování a náprava interních chyb ve spolupráci s kolegy.

Požadujeme: praxe ve strojírenském oboru nebo ukončené SŠ vzdělání v technickém směru výhodou, praxe v oboru alespoň rok.
Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, možnost profesního růstu, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.
Nástup možný po dohodě. Možnost uzavření PP na dobu neurčitou.
Možnost nástupu dle dohody, PP může být po dohodě sjednán i na dobu neurčitou.
Kontakt na emailu coufalova@detail-cz.cz nebo na telefonu 606 277 080 nebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.