Název profese Asistent/ka nákupu
Místo výkonu práce Třešť
Přidáno 18.4.2024

Volné od 18.4.2024
Zaměstnavatel MGG Třešť s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz

MGG je technicky vzato ta nejlepší volba. Jsme výrobní společnost zaměřená především na výrobky lité z hliníku, obrábění a montáž. Každý den tu tvrdě pracujeme, abychom vyráběli ty nejmodernější a nejkvalitnější produkty. Uvidíte, uslyšíte a pocítíte to, jakmile do naší inovativní společnosti vstoupíte.

Do našeho příjemného nákupního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici ASISTENT/TKA NÁKUPU. Láká Vás proniknout do světa nákupu? Nevadí, pokud jste ještě v této oblasti nepracoval/a, anebo jste absolvent/ka, vše vás naučíme.

Jaká je náplň práce?
Jedná se o samostatné zpracování nákupních objednávek materiálů, zboží či služeb.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:
• evidovat, vytvářet a zpracovávat nákupní objednávky, požadavky do systému
• zajišťovat nákup komponentů a služeb od stávajících dodavatelů
• provádět kontrolu, udržení a archivaci objednávek, dodávek a stav zásob materiálu
• monitoring a ověřování cen materiálu s dodavateli
• předávat informace výrobě
• komunikace s dodavateli.

Jakého člověka hledáme?
Hledáme energetického a pečlivého člověka, který je komunikativní a samostatný.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
• uživatelskou znalost práce v MS Office především MS Excel (filtry, tabulky, Svyhledat, vzorce)
• znalost angličtiny výhodou.

Co Vám u nás nabízíme?
• mzdu 15 - 18 000 Kč, dle zkušeností a praxe
• poloviční úvazek
• flexibilní pracovní dobu
• smlouvu na dobu neurčitou

Benefity:
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
• možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
• zvýhodněné telefonní tarify O2
• věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
• příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu (nejmodernější technologie)
• možnost kariérního růstu (dáváme vždy přednost internímu povýšení před externími kandidáty)
• další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte nás na tel. č. 778 969 545, 778 983 091 nebo využijte formulář níže.
Rádi se s Vámi domluvíme na osobním setkání.