Název profese Opravář/ka strojů - údržbář/ka
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 7.12.2023

Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66788898

Náplň práce: provádění údržby a oprav strojů a zařízení, diagnostikování poruch strojů a zařízení
Kontrola a provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení, opracování strojních součástí
Požadujeme: vyučení v oboru (zámečník, strojní mechanik apod.), praxe výhodou, svářečský průkaz výhodou.
Nabízíme: práce pouze na 1 směnu (ranní směna 6-14 hod), příspěvek na penzijko od 700 Kč /měsíčně, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 30 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu, každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč, příspěvek na dopravu do práce, čtvrtletní bonusy, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu.
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny po - pá 7 - 14 hod.), e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com nebo osobně na uvedené adrese.