Název profese Dělník potravinářské výroby - stáčírna lahví
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 25.7.2022

Zaměstnavatel Pivovar Protivín, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 22.7.2022
Počet míst 6
Reference 66866758

Požadujeme:
- výhodou vyučení v oboru sladovník - pivovarník, popř. v jiném potravinářském oboru
- požadované vzdělání: základní, výuční list, maturita výhodou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu
- odpovědný a pečlivý přístup k práci, smysl pro pořádek a hygienu
- praxe v oboru (i příbuzném) vítána
- časovou flexibilitu
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
- znalost práce na PC výhodou.
Náplň práce
- výroba piva
- odborná technologická činnost ve výrobě.
Nabízíme:
- pracovní uplatnění v zavedené firmě v atraktivním pivovarském oboru
- vstřícnost, přátelský přístup
- nástup možný ihned, po zaškolení smlouvu na dobu neurčitou
- možnost zaškolení na více pozicích
- pohyblivou složku mzdy až 20%
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příplatky za práci na odpolední a noční směny +10 % nad zákoník práce, příplatek za klíčového zaměstnance, příplatek za věrnost, náborový příspěvek, příspěvek na dětské tábory, slevy na vlastní výrobky, stravenky, zaměstnanecký benefitní program PLG club ...)
První kontakt: Kotlíková Blanka, tel.: 731 686 073 (8-16 hod.), e-mail: blanka.kotlikova@pivovar-protivin.cz a domluvit si schůzku.

Přejít na kontaktní údaje ▼