Název profese Prodavač/ka - vedoucí směny
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 15.11.2023

Zaměstnavatel Sierra Sport s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67006235

Požadujeme:
Vedení kolektivu, zkušenosti s prodejem sportovního vybavení nebo na podobné pozici v maloobchodě jsou výhodou; zájem o sortiment sportovního oblečení, obuvi a vybavení; ochotu učit se novým věcem; velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování; trestní bezúhonnost;
Nabízíme:
práce v atraktivním prostředí; zázemí silné mezinárodní firmy; motivační prémiové složky mzdy; práce na HPP, možný i částečný úvazek; nástup ihned
Náplň práce:
Vedení kolektivu směny, zástup vedoucího prodejny, aktivní nabídka a prodej zákazníkům; práce se zbožím na prodejně; prezentace výloh a materiálů na podporu prodeje; práce na pokladně.
První kontakt: Minářová Helena, e-mail: hminarova@sierra-sport.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Písek

Písek
55000 - 70000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Písek
Písek
70000 - 80000 Kč za měsíc
Písek
Písek
Písek
Kariéra s.r.o.

Mzda

od 22000 do 28000

Volné pracovní místo Prodavač/ka - vedoucí směny je vystaveno v regionu Písek .