Název profese Hlavní účetní závodu
Místo výkonu práce Oslov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KTC INTERNATIONAL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67041917

Vzdělání - Ekonomické , VŠ , střední matutitou
Pracovní náplň:
zpracování veškeré potřebné prvotní účetní a provozní evidence týkající se závodu,
vystavování faktur za práce a služby sjednané přímo výrobním závodem, vč. sledování jejich inkasa na BÚ.
zpracování výsledovky závodu Oslov, pravidelnou inventarizaci stavů zásob materiálu,vede pokladnu, provádí vyúčtování pracovních a služebních cest.
Zpracovává mzdy a personální agendu
Eviduje veškeré pracovní smlouvy se zaměstnanci (v kopiích), veškerou osobní evidenci každého zaměstnance, eviduje vstupní lékařské prohlídky.
hlídá splatnost všech splátkových kalendářů a přijatých faktur
dle požadavků jednatele vystavuje průběžnou rozvahu a výsledovku během roku, zpracování různých přehledů a tabulek dle potřeb firmy
kontrola správnosti účetních dokladů vystavených zaměstnanci firmy
kontroluje formální správnost předložených dokladů

Požadujeme:
znalost účetnictví , znalost programu POHODA výhodou
trestní bezúhonnost , pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost , flexibilita
praxe v oboru výhodou,
Provoz - jednosměnný prac. doba 7,30 - 15 , možná dohoda
Životopis zašlete na. e-mail. m.brejcha@ktc.cz