Název profese Pracovní konzultant, soc. pracovník/pracovník v soc. službách
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 30.4.2024

Zaměstnavatel MESADA, z. s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043841

Požadujeme: znalost pracovněprávní legislativy, základní přehled v oblasti sociálních dávek, znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, chuť se dále vzdělávat, výhodou je splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.mesada.eu (např. Cesta ke změně III, sociální služba Osobní asistence MESADA Písek).
Náplň práce: individuální práce s účastníky projektu (osoby se zdravotním postižením), hledání práce s účastníky, komunikace se zaměstnavateli, zácvik účastníků přímo na pracovišti, udržování a zvyšování jejich dovedností v oblasti práce, vedení skupinových aktivit atd., V rámci služby osobní asistence jde o přímou péči o uživatele služby v jejich domácnosti, poskytujeme např. osobní hygienu, doprovody k lékaři, péči o domácnost uživatelů služby, přípravu a podávání stravy atd.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do problematiky, zajímavou práci s lidmi se zdravotním postižením i seniory, možnost prodloužení pracovního poměru.
Motivační dopis s životopisem prosím zasílejte na e-mail: pisek@mesada.eu, kellerova@mesada.eu.
O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni. Termín nástupu do pracovního poměru od 1. 5. 2024 nebo dle dohody.
Výhody: 5 týdnů dovolené