Zpět
Název profese pracovníci v sociálních službách
Přidáno 10.11.2017
Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy
Úvazek Plný
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 20
Trvání prac. poměru od 9.11.2017
Region Plzeň-jih
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Možnost práce na zkrácený úvazek.
Jak vypadá práce v Domově Radost: v Domově žije třicet dospělých lidí s autismem a mentálním postižením, kteří potřebují pomoc a podporu při nácviku jednoduchých činností, při osobní hygieně, v podpoře soběstačnosti a prožití aktivního a smysluplného života, péči o klienty je nutné zajistit nepřetržitě, tedy ve směnném provozu, včetně svátků, sobot a nedělí a nocí.
Co byste měli umět a splňovat: být empatičtí, ke klientům Domova Radost přistupovat s respektem a úctou, výhodou je, pokud máte absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, schopnost řešit problémy v klidu.
Co prací v Domově Radost získáte: dovolenou 6 týdnů, možnost zapojení soukromých tel. čísel do zvýhodněné mobilní sítě, sick days.
Tato nabídka Vás zajímá, ale nejste si jistí, jestli je to ta pravá práce pro Vás? V rámci výběrového řízení budete mít možnost vidět provoz Domova Radost v rámci stáže na jeden pracovní den a práci si tedy předem vyzkoušet.

Kontaktní údaje

Jméno Lenka Houšková, vedoucí personálního odělení
Email lenka.houskova@diakonie.cz
Telefon +420 775 720 488

Mzda

od 15000 do 18000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

lenka.houskova@diakonie.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy momentálně neevidujeme kromě pozice pracovníci v sociálních službách žádná další volná místa