Název profese Referent/ka nákupu
Místo výkonu práce Chotěšov
Přidáno 3.1.2024

Zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66725667

Místo výkonu práce: Dobřanská 629, Chotěšov.
Náplň práce: denní komunikace s dodavateli ohledně objednávek, dodávek, urgencí a posunu termínů, vyjasňování cenových odchylek při fakturaci, kooperace s odd. plánování výroby a plánování zakázek, úzká spolupráce s odd. kvality ohledně reklamací a hodnocení dodavatelů, práce v programu SAP
Požadavky: SS vzdělání, NJ mírně pokročilá, AJ výhodou, výhodou znalost SAP a znalost ERP, praxe v oboru a řidičský průkaz výhodou
Zaměstnanecké výhody: letní a zimní prémie, až 5 týdnů dovolené+zdravotní volno, Cafeteria benefit program, odborná a jazyková školení...
Kontakt: Křížová Kristýna, tel.: 377 198 435, e-mail: kristyna.krizova@md-elektronik.cz