Název profese |Konstruktér/ka ocelových konstrukcí - vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel VH Steel and Construction s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66965364

Životopis zasílejte na adresu vaclav.hatlman_ml@vhsc.cz.

Náplň práce
" Tvorba projektové dokumentace ocelových konstrukcí
" Tvorba dílenské dokumentace ocelových konstrukcí
" Účast na projektech s mezinárodním přesahem

Požadavky
" Min. SŠ vzdělání stavební nebo strojní
" Vhodné i pro studenty VŠ se specializací na ocelové konstrukce
" Znalost OFFICE, AUTOCAD a 3D modelování (Advance Steel výhodou)
" Základní znalost anglického jazyka
" Praxe výhodou nikoliv podmínkou
" Samostatnost, komunikativnost
" Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
" Moderně vybavená kancelář v širším centru Plzně (dobrá dostupnost MHD) včetně možnosti parkování v podzemní garáži zdarma
" Zajímavou a perspektivní práci
" Pracovní poměr se zkušební dobou na dobu určitou (max. 1 rok), poté na dobu neurčitou
" Výuka cizího jazyka v místě pracoviště
" Odborný kolektiv, možnost dalšího vzdělání
" Pružná pracovní doba (nutnost přítomnosti na pracovišti mezi 9-15)
" Nástup po dohodě
" Nástupní mzda 23.000 - 30.000,- Kč
" Zaměstnanecké benefity (telefon, stravné atd.)