Název profese Systémový administrátor
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel OCC, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66975453

Požadujeme: Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, aktivní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B, vynikající znalost HW, administrace OS Windows, TPC/IP, znalost OS Linux, SQL, PHP či zkušenosti s realizací sítí LAN/WAN výhodou
Pracovní náplň: Správa IS, databáze, zajišťování podpory a servisu zákazníkům, realizace IT projektů
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, firemní notebook, mobilní telefon, automobil
Možnost doškolovacích kurzů k rozšíření specializace
Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, neomezená dovolená, služební automobil, PC, telefon