Název profese Vedoucí směny prodejna pepco
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PEPCO Czech Republic s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67001188

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: prace@pepco.eu

Administrativní a ekonomické znalosti, zkušenost s vedením lidí
Náplň práce:
o samostatná organizace činností na směnách (koordinace 3 až 8 členného týmu)
· provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne, reporting
· podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
· zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování pokladen
· vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
· motivace a podpora týmu, spolu s poskytováním průběžné zpětné vazby
· zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
· příprava prodejny na pravidelnou inventuru
· péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

o práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
o dvousložkový plat (fix prémie)
o slevy na zaměstnanecké nákupy
o propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
o flexibilní pracovní doba
o stravenky v nadstandardní hodnotě