Název profese Operátor/ka informačních a telekomunikačních technologií
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67008294

Kontakt na e-mail: jurak@souepl.cz
SOU elektrotechnické Plzeň, Vejprnická 56
přijme
zaměstnance na pozici

" OPERÁTOR INFORMAČNÍCH A TELEKOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

na plný úvazek s nástupem 1. 1. 2024 (popř. ihned)
Požadavky:
Min. SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
1. Montáž a upgrade hardware PC
2. Instalace a nastavení operačního systému
3. Připojení PC do domény
4. Instalace aplikací
5. Instalace tiskáren
6. Správa tiskových front
7. Správa internetového připojení v rámci školy směrem k uživatelům
8. Správa učitelských profilů
9. Uživatelská podpora
10. Spolupráce se správcem sítě a zaměstnanci školy
Plat:
Dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová tř. 8 (20.130,- až 29.520,- Kč měsíčně, podle praxe a úvazku), + osobní příplatek dle příslušných platových předpisů
Nabízíme:
Dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvky na důchodové připojištění
Kontakt: Ing. Martin Jurák email: jurak@souepl.cz