Název profese Veterinární inspektor/ka / inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel Státní veterinární správa
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67048550

Požadavky:
magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr. nebo magisterský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat navazující na bakalářský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění - péče o pohodu zvířat.
Zaměstnanecké výhody:
služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEX ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata.
Nástup dle dohody.