Název profese Hlavní účetní
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 24.5.2024

Zaměstnavatel Městská Charita Plzeň
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057557

Životopis na e-mail: dagmar.janeckova@mchp.charita.cz

Náplň práce: komplexní vedení účetnictví organizace, evidence a účtování pokladny středisek organizace, podílí se na provádění inventur

Požadujeme: komplexní znalost podvojeného účetnictví včetně měsíčních, kvartálních a ročních uzávěrek-výhledově pak získání pozice hlavního ekonoma organizace. Schopnost samostatně si organizovat práci a identifikovat priority, práce v menším kolektivu, aktivní a zodpovědný přístup k řešení daných problémů, ochotu učit se nové věci, trestní bezúhonnost.

Výhodou bude: vysokoškolské vzdělání, znalost neziskévho sektoru, znalost církevního prostředí a osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu.

Zaměstnanecké výhody: stravenky po zkušební době, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, stabilní zázemí, služební telefon