Název profese Obchodní zástupce pro oblast Severní Morava
Místo výkonu práce Říčany
Přidáno 22.5.2024

Zaměstnavatel U.T.C.,spol. s r.o.
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67056818

Upřesňující údaje
UTC spol. s r.o., přední dovozce a distributor domácích potřeb, hledá nové posily do svého týmu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZASTUPKYNĚ pro Severní Moravu
Požadujeme:
- komunikační schopnosti na dobré úrovni - reprezentativní vystupování
- vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka
- chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem - časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost
- práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.)
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí v prosperující společnosti - perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace - notebook, mobilní telefon, služební automobil i k soukromým účelům - Fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení
- Práce na živnostenský list
Náplň práce:
- péče o zákazníky na nezávislém trhu, merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd. - Vyhledávání a získávání nových zákazníků
- péče o stávající zákazníky - Zpracování příslušné administrativy
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu granova@utc.cz
Těšíme se na spolupráci s vámi