Název profese Číšník/číšnice v chráněné kavárně Modrý domeček
Místo výkonu práce Řevnice
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel Náruč, z.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 66792433

POZICE POUZE PRO OZP.

Nabízíme:
" Zajímavou práci v zavedené kavárně
" Pracovní úvazek min 0,5 s možností postupného navýšení
" Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové ohodnocení: základní plat úvazek 0,5 - 8.100 Kč/měs.

Požadujeme:
" Schopnost pracovat min. 4 hodiny denně
" Nadšení a motivace k práci, dobrá schopnost učení
" Dobrá fyzická kondice a předpoklady pro práci ve stoje a při chůzi
" Trpělivost, pečlivost
" Dodržování hygienických předpisů
" Schopnost zadávání objednávek do pokladny
" Dobré komunikační schopnosti

Náplň práce:
Odnášení objednávek ke stolům zákazníků, odnášení nádobí, přijímaní objednávek od hostů a jejich písemné zaznamenávání, zadávání do počítače, ideálně přijímání peněz.

Nabízíme: Výkonnostní odměny, vzdělávání

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na marcela@spoleknaruc.cz, telefonicky Po - pá 8.00 - 15.00 hod. - tel. 602 603 257.