Název profese Asisten/ka ředitele
Místo výkonu práce Jesenice
Přidáno 18.12.2023

Zaměstnavatel Aditea s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67009053

-první kontakt se zaměstnavatelem: MUDr.Jana Schmidtová,Ph.D., jana.schmidtova@seznam.cz
-základní činnost-komplexní asistentská a organizační podpora ředitelky a aktivity vyplývající z aktuálních potřeb zabezpečení chodu společnosti

Pracovní náplň
" Komplexní asistentská a organizační podpora ředitelky a aktivity vyplývající z aktuálních potřeb zabezpečení chodu společnosti
" Písemná i ústní komunikace s partnery, klienty.
" Sledování včasného plnění zadaných úkolů a urgence termínů.
" Optimalizace a tvorba firemních procesů.
" Řešení operativních úkolů a požadavků.

Požadujeme
" Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
" Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office).
" Příjemné a kultivované vystupování.
" Flexibilita, spolehlivost, samostatnost, loajalita, odolnost vůči stresu.
" Řidičský průkaz skupiny B.
" Preferujeme lokalitu Středočeský kraj / Praha
" Praxe na obdobné pozici výhodou.
" Praxe ve zdravotnictví a ve výkaznictví zdravotních služeb výhodou.

Nabízíme
" Stabilní zaměstnání
" Motivující finanční ohodnocení.
" Práci na hlavní pracovní poměr.
" Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
" Podporu ve vzdělávání
" Stravenkový paušál

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis na adresu: jana.schmidtova@seznam.cz

Těšíme se na případnou spolupráci.