Název profese Práce ve vysoce zabezpečeném objektu (M/Ž) - Praha
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 16.4.2024

Volné od 16.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Nabízíme:
• Nástupní mzdu 155 Kč/h na HPP/DPP
• 165 Kč/h po zkušební době, do roka 180 Kč/h a tím to ovšem nekončí!
• Nadstandartní školení vedené profesionály
• Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Možnost startu kariéry ve velmi specifickém prostředí
• Práce ve stabilním směnném provozu
• Benefity – MultiSport karta, výroční odměny, Happy Days, příspěvek na stravování
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Pomoc při zajištění ubytování

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Požadavky:
• Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
• Trestní bezúhonnost
• Certifikát strážného – možné doplnit u naší společnosti
• AJ – výhodou
• Praxe v oblasti bezpečnosti – výhodou

Náplň práce:
• Obsluha kamerového systému
• Kontrola vstupu do objektu pomocí detekčního rámu a bezpečnostního rentgenu
• Práce s detektorem výbušnin
• Pochůzková činnost uvnitř objektu i jeho okolí
• Pravidelný trénink interních emergency procedur
• Detekce hrozícího nebezpečí v okolí objektu
• Komunikace přes RDTS (radiostanici / vysílačku) s operačním centrem
• Reporting veliteli směny

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.