Název profese Operátor výroby v laboratoři
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 12.12.2023

Zaměstnavatel Synga, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66487230

Kontkakt: Steinbauer Jiří Mgr., e-mail: jiri.steinbauer@synga.cz tel.: 732 990 618 (Po - St 10:00 - 12:30)
Náplň práce:
• pomocné práce při výrobě pipet a dalších obdobných výrobků
• obsluha, plnění, čištění výrobních strojů
• kontrola výrobků a vyřazování vadných výrobků
• příprava obalových materiálů a balení výrobků
• vedení záznamů o výrobě
• čištění laboratoře
Požadavky na zaměstnance:
- pečlivost, manuální zručnost a zkušenost s ručními pracemi
- schopnost užívání PC pro základní elektronickou komunikaci a vedení záznamů o výrobě
- dobrá fyzická i psychická kondice, komunikativní osobnost
- spolehlivost, iniciativnost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu i samostatně
- komunikace v ruském/ukrajinském/anglickém jazyce výhodou
Více informací o společnosti na www.synga.cz. V případě zájmu o pozici je nutné zaslat svůj životopis v českém, případně ruském/ukrajinském/anglickém, jazyce na: jiri.steinbauer (@) synga.cz. Informace o pozici lze získat též na níže uvedeném tel. čísle.